Skills sp. z o.o.

Nasze szkolenia akredytowane wraz z egzaminami są dostępne przez Internet w dowolnym miejscu na świecie od 2010 roku.

Oferujemy szkolenia PRINCE2® , Agile PM®, Facilitation, OBASHI®, Service Automation Framework (SAF®), AQRO®.

Od 2010 roku prowadziliśmy szkolenia akredytowane (przez APMG i Peoplecert) wraz z egzaminami w trybie live learning czyli „na żywo” przez Internet, dołączając uczestników zdalnych do grup stacjonarnych.

Z tego powodu mamy ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z egzaminami on-line.

Licencja: skills®

PONIEWAŻ TO SIĘ PO PROSTU OPŁACA I JEST BEZPIECZNE!

Z każdego, posiadającego dostęp do sieci miejsca na świecie, możesz wziąć udział w akredytowanym kursie i zdać egzamin przed własnym komputerem, oszczędzając w ten sposób minimum 1500 złotych na przejazdach i noclegach.

Dodatkowo uczestnicy oszczędzają cenny czas na dojazdach na szkolenia, który mogą poświęcić na studiowanie podręczników i prace domowe.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i intuicyjna, dlatego każdy z użytkowników za jej pomocą może dołączyć zdalnie do szkolenia stacjonarnego.

Platforma online, na której przeprowadzane są kursy, umożliwia grupowe zajęcia z osobistym kontaktem z akredytowanym trenerem.

Uczestnicy biorą udział w ćwiczeniach grupowych i na ich zakończenie prezentują swoje wyniki prac. Dzięki temu taka forma zajęć praktycznie nie różni się od tych stacjonarnych.

Jest to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chce uzyskać nowe kompetencje w wybranej przez siebie dziedzinie i pozostać w miejscu pracy lub zamieszkania.

NIE CZEKAJ, POBIERZ OFERTĘ NA SZKOLENIE JUŻ DZIŚ.

TO PROSTE.Wszelkie niezbędne formalności załatwimy bardzo szybko i sprawnie i po odbyciu szkolenia w wybranym przez Ciebie terminie będziesz mógł cieszyć się certyfikatem i wdrażać nowo zdobytą wiedzę w swojej organizacji.

Pamiętaj, że terminy naszych szkoleń PRINCE2® , Agile PM®, Facilitation, OBASHI®, Service Automation Framework (SAF®), AQRO® są gwarantowane tzn., że odbędą się niezależnie od liczby uczestników, czyli będziesz móc skorzystać ze szkolenia w takim terminie jak się umówimy.

Pobierz szczegółowy opis po kliknięciu na interesujące szkolenie poniżej.

Nie można kopiować treści tej strony bez zgody skills®. Prosimy o kontakt pod e-mail: portal@skills.pl.