Skills sp. z o.o.

Szkolenia akredytowane online – obalamy mity

Szkolenia akredytowane online – obalamy mity

Licencja: Pixabay

Szkolenia akredytowane PRINCE2®, Agile PM®, Facilitation online – obalamy mity.

Rozwój technologii oraz internetu sprawił, że mamy dużo większe możliwości i to bez wychodzenia z domu. Dowodem na to, że nauka i szkolenia online mogę być równie efektywne, jak i te przeprowadzane stacjonarnie, dodatkowo potwierdziła pandemia Covid-19, podczas której tego typu rozwiązania jeszcze bardziej zyskały na popularności.

Jako firma, która zajmuje się prowadzeniem szkoleń PRINCE2®, Agile PM®, Facilitation online od 2010 roku doskonale wiemy, jak wygodna i skuteczna jest to metoda. Niestety, wciąż istnieje wiele mitów, które postaramy się dzisiaj obalić.

1. Szkolenia akredytowane online są gorsze niż stacjonarne – FAŁSZ

Prowadzony przez nas live learning wygląda dokładnie tak samo jak szkolenie stacjonarne, odbywa się wirtualnie, ale na żywo. Prowadzący odpowiada na wszystkie zadawane przez uczestników pytania, a w razie czego ponownie tłumaczy wybrane kwestie.

2. Szkolenia akredytowane PRINCE2®, Agile PM®, Facilitation online są nieopłacalne – FAŁSZ

Każdy kurs to inwestycja w siebie, a live learning pozwala Ci sporo oszczędzić, tak naprawdę jedyne za co musisz zapłacić, to opłata za uczestnictwo, w którą wliczony jest również koszt materiałów używanych podczas zajęć.

Natomiast biorąc udział w kursie stacjonarnym, do tej kwoty należałoby doliczyć również opłaty za dojazd, nocleg oraz wyżywienie, co ostatecznie znacznie podniosłoby cenę.

3. Szkolenia akredytowane PRINCE2®, Agile PM®, Facilitation online wymagają specjalistycznego sprzętu elektronicznego – FAŁSZ

Tak naprawdę jedyne czego potrzebujesz, aby wziąć udział w live learningu to komputer z internetem, kamera oraz słuchawki z mikrofonem, bo oprogramowanie Zoom zapewniamy my.

Taki zestaw w zupełności wystarczy, aby móc uczestniczyć w zajęciach, a na koniec spotkania zaprezentować efekty swojej pracy.

Jak widać live learning ma mnóstwo zalet, a dzięki temu, że możesz wziąć w nim udział bez wychodzenia z domu jest też bardziej wygodny.

Przede wszystkim nie tracisz czasu na dojazdy, minimalizujesz koszty uczestnictwa, a jednocześnie zyskujesz niezbędną widzę.

Live learning to również najbezpieczniejsze rozwiązanie w czasach pandemii Covid-19, ponieważ nie narażasz się na kontakt z grupą obcych ludzi.

Internet daje ogromne możliwości, a my doskonale o tym wiemy, dlatego mając na uwadze komfort uczestników dajemy im to co najlepsze – dużą porcję wiedzy i komfortowe warunki.

ps.
Chcemy wspierać naszych Absolwentów PRINCE2®, Agile PM®, Facilitation, dlatego stworzyliśmy stronę https://skills.pl/absolwenci/ gdzie mogą oni zaprezentować swój profil i zdobyte umiejętnościdzieląc się ze światem swoimi dokonaniami.

Dzięki temu będziemy w stanie również zaoferować sprawdzone kandydatury naszych Absolwentów naszym Klientom.

© 2020 – 2022, Marta Pogorzelska-Nędzi. Wszystkie prawa zastrzeżone. Prosimy o kontakt z autorem w celu wykorzystania treści. portal@skills.pl

Nie można kopiować treści tej strony bez zgody skills®. Prosimy o kontakt pod e-mail: portal@skills.pl.