Skills sp. z o.o.

Korpo – rady: Szkolenia online – obalamy mity

Szkolenia online – obalamy mity.

Rozwój technologii oraz internetu sprawił, że mamy dużo większe możliwości i to bez wychodzenia z domu. Dowodem na to, że nauka i szkolenia online mogę być równie efektywne, jak i te przeprowadzane stacjonarnie, dodatkowo potwierdziła pandemia Covid-19, podczas której tego typu rozwiązania jeszcze bardziej zyskały na popularności.

Jako firma, która zajmuje się prowadzeniem szkoleń online od 2010 roku doskonale wiemy, jak wygodna i skuteczna jest to metoda. Niestety, wciąż istnieje wiele mitów, które postaramy się dzisiaj obalić.

1. Szkolenia online są gorsze niż stacjonarne – FAŁSZ
Prowadzony przez nas live learning wygląda dokładnie tak samo jak szkolenie stacjonarne, odbywa się wirtualnie, ale na żywo. Prowadzący odpowiada na wszystkie zadawane przez uczestników pytania, a w razie czego ponownie tłumaczy wybrane kwestie.

2. Szkolenia online są nieopłacalne – FAŁSZ
Każdy kurs to inwestycja w siebie, a live learning pozwala Ci sporo oszczędzić, tak naprawdę jedyne za co musisz
zapłacić, to opłata za uczestnictwo, w którą wliczony jest również koszt materiałów używanych podczas zajęć. Natomiast biorąc udział w kursie stacjonarnym, do tej kwoty należałoby doliczyć również opłaty za dojazd, nocleg oraz wyżywienie, co ostatecznie znacznie podniosłoby cenę.

3. Szkolenia online wymagają specjalistycznego sprzętu elektronicznego – FAŁSZ
Tak naprawdę jedyne czego potrzebujesz, aby wziąć udział w live learningu to komputer z internetem, kamera oraz
słuchawki z mikrofonem. Taki zestaw w zupełności wystarczy, aby móc uczestniczyć w zajęciach, a na koniec spotkania zaprezentować efekty swojej pracy.

Jak widać live learning ma mnóstwo zalet, a dzięki temu, że możesz wziąć w nim udział bez wychodzenia z domu jest też bardziej wygodny. Przede wszystkim nie tracisz czasu na dojazdy, minimalizujesz koszty uczestnictwa, a jednocześnie zyskujesz niezbędną widzę. Live learning to również najbezpieczniejsze rozwiązanie w czasach pandemii Covid-19, ponieważ nie narażasz się na kontakt z grupą obcych ludzi.

Internet daje ogromne możliwości, a my doskonale o tym wiemy, dlatego mając na uwadze komfort uczestników dajemy im to co najlepsze – dużą porcję wiedzy i komfortowe warunki.

 

ps.
Chcemywspierać naszych Absolwentów, dlatego stworzyliśmy stronęhttps://skills.pl/absolwenci/ gdzie mogą oni zaprezentować swój profil i zdobyte umiejętności, dzieląc się ze światem swoimi dokonaniami.
Dzięki temu będziemy w stanie również zaoferować sprawdzone kandydatury naszych Absolwentów naszym Klientom.

Jeśli Ty też chcesz napisać artykuł na portal skills.pl, to skontaktuj się z nami: portal@skills.pl

 

Zostaw wiadomość

*