Skills sp. z o.o.

AgilePM® Handbook v2 Wydanie polskie –

Adobe Digital Edition

Agile PM książka PDFLicencja: Agile Business Consortium

Agile PM książka PDF

Adobe Digital Edition – AgilePM® Handbook v2 Wydanie polskie

Od momentu wprowadzenia na rynek, metoda Agile Project Management (AgilePM®) okazała się bardzo popularna i umożliwiła przyjęcie Agile Project Management na całym świecie.

Dzięki popularności podręcznik AgilePM v2 został przetłumaczony na język polski.

Ten podręcznik jest oparty na The Agile Project Framework i ma na celu wsparcie akredytowanego szkolenia Agile Project Management (AgilePM®) Practitioner, a także zapewnienie ostatecznego źródła egzaminów AgilePM® Foundation i Practitioner.

W dzisiejszym, ciągle zmieniającym się świecie, organizacje i firmy chętnie przyjmują bardziej elastyczne podejście do realizacji projektów i chcą być bardziej zwinne. Jednak dla organizacji realizujących projekty i programy oraz tam, gdzie istnieją już formalne procesy zarządzania projektami, nieformalność wielu podejść zwinnych jest zniechęcająca i czasami postrzegana jako zbyt ryzykowna. Te skoncentrowane na projektach organizacje potrzebują dojrzałego podejścia zwinnego – zwinności w ramach koncepcji realizacji projektu – Agile Project Management.

Można go również kupić w języku angielskim, niemieckim i francuskim

Uwaga – ważne informacje:

Kupujący otrzyma unikalny link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, z którego można korzystać tylko na jednym urządzeniu.

Przeglądanie książek wymaga bezpłatnej aplikacji Adobe Digital Editions oraz utworzenia identyfikatora Adobe ID, do którego przekieruje unikalny link.

Cyfrowe e-booki są użytkowane przy użyciu oprogramowania Adobe Digital Editions i nie można ich drukować. Jeśli obawiają się Państwo, że e-book w tym formacie może nie nadawać się do wykorzystania podczas egzaminu, zalecamy zakup wersji papierowej. Po wysłaniu linku do pobrania nie będą oferowane żadne zwroty pieniędzy za cyfrowe wersje e-Booków.

Zamówienia

W sprawie cyfrowej lub papierowej wersji podręcznika Agile PM® zapraszamy do kontaktu z nami e-mailem: info@skills.pl lub telefonicznie: + 48 60 333 666 3

Szkolenia

Podręcznik jest również dostępny w ramach szkolenia akredytowanego.

 

© 2022, admin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Prosimy o kontakt z autorem w celu wykorzystania treści. portal@skills.pl

Nie można kopiować treści tej strony bez zgody skills®. Prosimy o kontakt pod e-mail: portal@skills.pl.