Skills sp. z o.o.

Nie zwlekaj – zacznij się rozwijać!

Chcesz się rozwijać, ale nie masz czasu na kursy ani szkolenia? Po pracy masz dość wszystkiego i nie chcesz siadać do książek? Czas zrewidować Twoje poglądy na naukę! Nie jesteś już dzieckiem – dlatego zacznij uczyć się jak dorosła osoba!

Inna twarz edukacji

Nauka kojarzy nam się ze ślęczeniem nad książkami, przepisywaniem definicji do zeszytu i wypełnianiem ćwiczeń.  Jednak to, że właśnie tak uczyliśmy się w szkole, nie oznacza, że sposób ten po latach nadal będzie działać.

Młody umysł potrzebuje ciągłego notowania, by lepiej zapamiętywać informacje – mózg dorosłego człowieka znacznie szybciej przyswaja dane. To dla Ciebie szansa – możesz się uczyć znacznie szybciej, niż myślisz. Musisz tylko zacząć!

Jak zacząć?

Najpierw, oczywiście, zastanów się, co Cię interesuje. Chcesz poprawić swoje zdolności interpersonalne? Zastanawiają Cię techniki negocjacji? A może marzy Ci się nowy obcy język? Zarówno w sieci, jak i w sklepach stacjonarnych znajdziesz setki publikacji: zarówno w formie książkowej, jak i w formach audiobooków czy też artykułów w prasie i na

portalach branżowych. To ogromne, niewyczerpane = źródło wiedzy! Wystarczy po nie sięgnąć.

Gdzie i kiedy?

Gdy już wybierzesz temat, jaki Cię interesuje, i znajdziesz interesującą publikację, czas przystąpić do nauki. Czytać można wszędzie. Gdy jedziesz tramwajem, możesz otworzyć książkę lub śledzić tekst prosto ze smartfona lub tabletu.

Jeśli prowadzisz samochód, włącz audiobooka. Możesz wtedy uczyć się w drodze do i z pracy. Nie brzmi to dla Ciebie zachęcająco? Mózg lubi poznawać nowe rzeczy, daje mu to satysfakcje – a satysfakcja jest jeszcze większa po pewnym czasie, gdy już zdasz sobie sprawę, jak poprawiły się Twoje umiejętności.

Ucz się nie tylko w podróży! Dziś materiały do nauki są pisane inaczej, niż 20 lat temu – teraz stawia się na atrakcyjny sposób przekazywania wiedzy. Dlatego czytanie edukacyjnych publikacji to przyjemność: możesz więc książkę czy audiobook zabrać ze sobą na spacer, czytać w czasie relaksującej kąpieli albo w trakcie gotowania pysznej kolacji. Możesz uczyć się wszędzie!

 


Zapiszesz się w mniej niż:

Jeśli Ty też chcesz umieścić artykuł na portalu skills.pl to skontaktuj się z nami: portal@skills.pl

Zostaw wiadomość

*

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Translate / Übersetze