Skills sp. z o.o.

Dlaczego samodzielnie nie kupisz już drukowanego podręcznika PRINCE2®?

Dlaczego samodzielnie nie kupisz już drukowanego podręcznika PRINCE2®?

Licencja: AXELOS

Od jakiegoś czasu pracujemy online lub hybrydowo, a tylko w rzadkich przypadkach  – stacjonarnie.

Również często szkolimy się zdalnie, dołączając do konferencji i kursów online. Łączymy się z osobami z różnych części Polski i świata. Zdajemy egzaminy drogą elektroniczną i czytamy ebooki.

Nie inaczej jest w przypadku podręczników PRINCE2®.

e-booki PRINCE2®

Podręcznik PRINCE2® w postaci elektronicznej jest dostępny tylko z voucher’em na egzamin Foundation, bo voucher’y na egzaminy Practitioner i Re-certification są już sprzedawane bez podręcznika e-book.

Jednak czasem pojawia się potrzeba powrotu do tradycyjnej formy lektury, czy to z sentymentu, z przyzwyczajenia, czy z wygody.

Zwłaszcza, kiedy przygotowujesz się do egzaminów PRINCE2® Foundation lub Practitioner.

Albo po prostu chcesz mieć tradycyjną formę książki, żeby korzystać z niej w pracy i mieć łatwy dostęp do wiedzy.

Wersja papierowa podręcznika PRINCE2®

O ile wcześniej, kiedy podręczniki sprzedawało wydawnictwo WLT/TSO, książki drukowane mógł zakupić każdy, o tyle, po przejęciu praw do znaku PRINCE2 przez Peoplecert  podręczniki można kupić jedynie poprzez akredytowaną organizację szkoleniową (ATO), jaką jest np. skills®.

Jeśli więc preferujesz papierową wersji oficjalnego podręcznika PRINCE2® 6 edycja, to obecnie jest możliwość zakupienia książki  Skuteczne zarządzanie projektami – w formie papierowej, jedynie poprzez akredytowaną organizację szkoleniową (ATO), jaką jest skills®.

Swoją wersję drukowanego podręcznika PRINCE2®, można zamówić poprzez stronę https://skills.pl/portfolio/prince2-ksiazka/
Sprawdź też: www.skills2004.eu 

© 2023, Marta Pogorzelska-Nędzi. Wszystkie prawa zastrzeżone. Prosimy o kontakt z autorem w celu wykorzystania treści. portal@skills.pl

Nie można kopiować treści tej strony bez zgody skills®. Prosimy o kontakt pod e-mail: portal@skills.pl.