Skills sp. z o.o.

Daria Andrews – czyli jak podążać za marzeniami (Relacja)

Daria Andrews  – do niedawna Dyrektor Biura Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego, Manager z wieloletnim doświadczeniem, współtworząca strategię uczelni, realizująca jej misję i wytyczająca nowe ścieżki rozwoju.

Po latach kariery w środowisku korporacyjnym, postanowiła podążyć za marzeniami. Posłuchała wewnętrznego głosu i z odwagą – diametralnie zmieniała swoje życie. A swoje hobby, jakim od zawsze było malowanie – zamieniła w pasję na 100% i… nowy zawód.

Podczas wernisażu jej prac, można było na żywo zobaczyć te magiczne obrazy autorstwa.. magicznej kobiety. Wystawa spotkała się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem i wsparciem, zarówno ze strony dotychczasowego akademickiego pracodawcy, znajomych korporacyjnych oraz nowych pasjonatów jej sztuki.

Od Darii można nauczyć się, że nigdy nie jest za późno aby zmienić dotychczasową drogę, “etykietkę”, jaką dotychczas nosiliśmy. Że warto czasem się zatrzymać w biegu i postawić sobie pytanie “co mi w duszy gra”?

“Malowałam od zawsze, ale wiedzą o tym tylko nieliczni. Ci, którzy pamiętają mnie jeszcze z Kostrzyna, gdzie w wieku 15 lat miałam swoją pierwszą wystawę. Warszawa sprowadziła mnie na biznesowe tory, na których pozostawałam przez większość swojego dorosłego życia. A obrazy śniły mi się po nocach” – mówi Daria.

“Dzisiaj nadal mi się śnią, z tą różnicą, że nie zostawiam ich wyłącznie w swojej głowie… przelewam je na papier w swoich akwarelach i na płótno w obrazach olejnych. I ciągle chcę więcej. Koloru, energii i tej niesamowitej magii, której doświadczam odkąd pozwoliłam sztuce rozgościć się na dobre w moim życiu.”

“Kiedy odeszłam z korpoświata, nagle zaczęłam poznawać nowych ludzi, albo postrzegać ich zupełnie inaczej niż dotychczas.  Nagle okazało się, że nie zdawałam sobie sprawy, że opowiadam nie tylko o swoich pasjach, ale także inaczej postrzegam ludzi i docieram do innego wymiaru, niż ten tylko pozornie widziany z zewnątrz.

Otworzyły się przede mną zupełnie nowe drzwi, kontakty, inni ludzie i inne emocje wkroczyły w moje życie.. Jesteśmy uczeni, żeby wpasować się w pewne określone ramy, role. Żeby nie odstawać od pewnych odczekiwań. Wyrastamy potem na dorosłe osoby i sami sobie narzucamy ograniczenia, bo coś nie wypada, bo tak się nie robi..

Kim jestem? Przez wiele lat żyłam z wygodną etykietą Darii z Biura Marketingu Uczelni Leona Koźmińskiego w Warszawie.  Teraz.. Artystka?  Trochę brakuje takiej jednoznacznej etykiety…która ułatwia wiele spraw ale w sumie też szufladkuje i zawęża.

Wyszłam ze środowiska korpo, w którym wiele się nauczyłam, a w teraz realizuje się w malarstwie i …wyjeżdżam na Antypody. Jedno jest pewne – zmieniam moje życie o 180 stopni, by podążać za marzeniami”.

 

 


Zapiszesz się w mniej niż:

Jeśli Ty też chcesz umieścić artykuł na portalu skills.pl to skontaktuj się z nami: portal@skills.pl

Zostaw wiadomość

*

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Translate / Übersetze