Skills sp. z o.o.

Co daje przerwa na papierosa?

Palenie papierosów lub brak palenia jest częścią kultury organizacyjnej (normy i zachowania charakterystyczne dla danej organizacji).

W trakcie przerwy na papierosa można pozyskać nowe informacje, poznać lepiej kolegów i koleżanki z pracy, a nawet z sąsiadujących biur.

W trakcie takich przerw nie jedną transakcję omówiono i nie jeden awans przygotowano.

Ten zwyczaj ma również jednak swoje konsekwencje. O nich opowiada w poniższym filmie Kostek Siwiński nasz trener, który prowadzi z nami akredytowane szkolenia od 2012 roku.

ps. Kostek po operacji (13.03.2019) będzie nadal komunikował swoją historię na łamach naszego portalu za pomocą artykułów. Zapraszamy do kontaktu z nim.


Zapiszesz się w mniej niż:

Jestem na:

Tomasz Nędzi

Założyciel i Prezes Zarządu w skills sp. z o.o.

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Podyplomowych Studiów Telekomunikacji, Informatyki i Zarządzania CITCOM Politechniki Warszawskiej, oraz Programu Executive MBA Politechniki Warszawskiej, London Business School, HEC, NHH.

Od 1993 roku związany z zarządzaniem.

Najpierw jako przedsiębiorca w branży wydawniczej w latach 1993-1998. Potem jako Kierownik Projektu i Programu dla takich organizacji jak: IBM Polska sp. z o.o., NASK j.b.-r i NTI sp. z o.o. (w latach 1999-2004).

Od 2004 jako przedsiębiorca w branży szkoleń akredytowanych (PRINCE2®, AgilePM®, PRINCE2®Agile, MoR®, P3O®, MSP®, OBASHI®, Facilitation®, MoP®, AQRO®, SAF®), gdzie jako Approved Trainer pomógł zdobyć międzynarodowe certyfikaty z zarządzania ponad 4000 osób.

Był także wykładowcą Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz w Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania.

Jest współautorem międzynarodowych i polskich książek, oraz recenzentem międzynarodowych podręczników zarządzania (PRINCE2 20017, MoR, MSP, P3O, AgilePM).

Jego artykuły były publikowane w takich czasopismach jak “Zarządzanie Projektami”, “Computerworld”, „IT WIZ”, “Strefa PMI”, “Gazeta Finansowa”,
Jestem na:

Latest posts by Tomasz Nędzi

Zostaw wiadomość

*

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Translate / Übersetze