Skills sp. z o.o.

Zwinne zarządzanie projektami pozwala organizacjom skupić się na tym co jest najważniejsze w ograniczonym czasie, budżecie i spełniając oczekiwania klienta.

Kwalifikacje Agile Project Management przeznaczone są dla osób pracujących w środowisku projektowym i pragnących zapewnić sobie sprawność działania.

Poznanie podstaw sprawdzonej metody DSDM Atern, pozwala na uzyskanie umiejętności do realizacji projektów, zgodnie z podejściem Agile, w organizacjach wymagających standardów, precyzji i przejrzystości procesów zarządzania projektem, a jednocześnie zapewniających szybkość, możliwość wprowadzenia zmian oraz samodzielność, co wynika z przyjęcia filozofii Agile.

Poznanie terminologii Agile Project Management pozwala również porozumieć się z innymi osobami, stosującymi ten sam standard wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji, a uzyskanie certyfikatu potwierdza wymagane przez pracodawcę kwalifikacje.

Uzyskanie kwalifikacji Agile Project Management jest wskazane zwłaszcza dla:

  • osób ostatnio wyznaczonych do pełnienia ról w projekcie lub osób, które chciałyby uzyskać formalne kwalifikacje, po zdobyciu wcześniejszego doświadczenia w zarządzaniu projektami,
  • osób pełniących rolę w Biurze Wsparcia projektów lub nadzorze projektu, a także członków Komitetu Sterującego, którzy chcą sprawować kontrolę oraz członkowie zespołów, którzy aspirują do wyższych ról,
  • kierowników wyższego szczebla, mianowanych ostatnio do ról projektowych lub osób, które chciałyby uzyskać formalne kwalifikacje po zdobyciu wcześniejszego doświadczenia w zarządzaniu projektami.

Z tego powodu stosujemy podejście zwinne do naszych projektów od 2010 roku, a od 2013 roku jesteśmy firmą akredytowaną z AgilePM® i prowadzimy szkolenia Foundation&Practitioner.

Nasz Trener Wiodący Tomasz Nędzi aktywnie brał udział w tłumaczeniu podręcznika Agile PM v 2.0 na język polski.

Nasi Trenerzy aktywnie publikują w prasie ogólnopolskiej artykuły nt. agile’owego zarządzania projektami.

Z przyjemnością pomożemy też Tobie.

1. Wypełnij poniższy formularz, by pobrać ofertę od polskiego re-sellera – skills® sp. z o.o.

2. Wybierz z Kalendarza Wydarzeń Rozwojowych datę szkolenia, która najbardziej Ci odpowiada. Pamiętaj, że terminy naszych szkoleń są gwarantowane i nie ulegną zmianie.

Jeśli jednak wolisz z nami porozmawiać to zadzwoń: + 48 60 333 666 3